Kosmetyki Essence

Pędzle Essence

Pędzle marki Essence to bardzo profesjonalne, elegancko prezentujące się narzędzia do wykonywania makijażu. Cały zestaw podstawowych pędzli składa się z ich czterech rodzajów. Pędzel do nakładania pudru, różu, eyelinera w żelu, czy do wykonywania makijażu typu "smokey eye" świetnie sprawdzą się w rękach nawet najmniej doświadczonych użytkowniczek. Pędzle, dzięki swemu kolorowemu włosiu świetnie prezentują się w kosmetyczce. Skompletowane pędzle marki Essence są więc niezastąpionymi narzędziami w procesie wykonywania makijażu i to za bardzo atrakcyjną cenę.

Pędzel do Smokey Eye

Pędzel do Smokey Eye marki Essence to doskonałe narzędzie do uzyskania na oku makijażu typu "smokey eye". Pędzelek idealnie rozciera granice między cieniami. Jego miękkie włosie nie jest zbite i łatwo utrzymać je w czystości.

Pędzel do Smokey Eye dostępny w ofercie sklepu: TUTAJ lub na stronie Allegro.pl

Pędzel do różu

Pędzel do różu marki Essence dzięki swojemu odpowiednio wyprofilowanemu i przyciętemu włosiu pozwala idealnie rozprowadzić róż na policzkach. Pędzel powstał z dwukolorowego, aksamitnego w dotyku włosia syntetycznego. Włosie umieszczono na grubym, dobrze leżącym w dłoni trzonku.

 

Pędzel do różu dostępny jest w ofercie sklepu: TUTAJ

Pędzel do pudru

Pędzel do pudru marki Essence zapewnia jednolitą i dokładną aplikację pudru na twarz. Odpowiednio miękkie i aksamitne w dotyku włosie nie drapie twarzy. Włosie równomiernie rozkłada się na niej, docierając nawet do jej najmniejszych zakamarków. Całość osadzono na dobrze leżącym w dłoni grubym trzonku.


Pędzel do pudru dostępny jest w ofercie sklepu: TUTAJ.

Pędzel do Eyelinera w żelu

Pędzel do Eyelinera w żelu marki Essence jest idealnym produktem do aplikacji żelowego eyelinera. odpowiednio ścięte włosie pozwala stworzyć na powiece kreski o różnej grubości i długości. Włosie syntetyczne nie wchłania stosowanego z nim produktu. Pędzelek świetnie sprawdzi się również w aplikacji mocno napigmentowanych cieni na dolna powiekę, jak również doskonale podkreśli kształt brwi.

Pędzel do Eyelinera w żelu dostępny jest w ofercie sklepu: TUTAJ i na stronie Allegro.pl


Shop!
Contribute!
Books!

Kosmetyki Essence