Error
  • The template for this display is not available. Please contact a Site administrator.

Essence Twarz

Marka Essence posiada w swojej ofercie znakomite produkty służące do modelowania twarzy, jak i do przygotowania jej do dalszego etapu wykonywania makijażu. Świetnie sprawdzające się korektory idealnie zatuszują każdą niedoskonałość skóry, podkłady wyrównają jej koloryt, a róże i pudry doskonale wymodelują jej kształt, dodając jednocześnie zdrowego, promiennego i wypoczętego wyglądu. Do kosmetyków tej marki przekonają się wszystkie użytkowniczki ceniące sobie produkt wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sun Club Matujący Puder Brązujący

Sun Club Matujący Puder Brązujący marki Essence doskonale podkreśli twarz z naturalna opalenizną. Puder posiada doskonałe właściwości matujące, a jego struktura pozwala dokładnie i precyzyjnie zaaplikować go na twarzy. Puder dostępny jest w dwóch wersjach dla kobiet z ciemniejszą i jaśniejszą karnacją.

 

 

 

Sun Club Matujący Puder Brązujący dostępny jest w ofercie sklepu: TUTAJ lub na stronie Allegro.pl

Sun Club Puder Rozświetlający

Sun Club Puder Rozświetlający marki Essence świetnie sprawdza się w rozświetlaniu twarzy, ciała, jak również z powodzeniem zaaplikowany może być na powieki w formie cienie do oczu. Puder daje niesamowite efekty. Dostępny w dwóch wersjach: dla osób z jaśniejszą i ciemniejszą karnacją.

 

 

 

Sun Club Puder Rozświetlający dostępny w ofercie sklepu: TUTAJ i na stronie Allegro.pl

Podkład Stay All Day Makeup